Sevgili okur dostları, Belçika’da bizleri çekemeyen ve her fırsatta adımızı kirletmeye çalışanlar bu defa Facebook üzerinden benim resimlerimi profiline ekleyip benim adım ile insanlara hakaretler yağdırıyor. Böyle kişilik sorunu yaşayanlara itimat etmemenizi rica eder ve bu tür kişilik bozukluğu yaşayanları da siz değerli kamuoyunun değerlendirmesine bırakıyorum.

Facebook üzerinde bulunan ve sadece bir tane olan kişisel profilimin linki aşağıda yer almaktadır. Lütfen adımızı kullanarak sizlere yazan şahsiyetsizlere gereken cevabı veriniz. Kısa zamanda büyük işler çıkartmamızı kıskanıyor olacak ki bu şahsiyetsiz ve kişiliksiz mahlukatlar adımızdan rant sağlamaya çalışıyorlar. İnsanların adını kirleterek bir yere varılmayacağını ve bizleri tanıyanlarında bu sahtekarların oyunlarına gelmeyeceği bizleri ayakta tutan ve sarsmayan tek gerçektir. Herkes biliyor ki bizim adımızın geçtiği her kapı sonuna kadar açılır ve saygı görür. Bu gerçekleri bilen ve bizi çekemeyerek adımızı kirletmeye çalışanlar her kimse, yasal haklarımızı kullanarak gereğinin yapılacağından hiç süphesi olmasın.

Saygılarımla

Aktif Haber Belçika Genel Yayın Yönetmeni
Suat BEZENG

Facebook Linki : https://www.facebook.com/suat.bezeng


Like it? Share with your friends!

43 shares
Suat BEZENG

İki ülke arasında, yaşam savaşı veren Suat BEZENG, hep iyimserliğini korumuş ve bu iyimserliğinede kızarak bugünlere gelmiş, nadir bulunan Türkçe severlerden biridir. Suat Bezeng; Aynı zamanda Aktif Haber Belçika gazetesi ve “Dijital Karasal Yayınlar ” gerçekleştiren, Belçika’nın ilk Türkçe TV kanalı Aktif TV‘nin genel yayın yönetmenliği görevini yürütüyor. Suat Bezeng Mersin doğumlu olup, 2011 yılından bu yana Belçika’nın başkenti Brüksel‘de yaşamaktadır.

Comments

comments