Kategoriler
⚡ Köşe yazıları

BİR DÖNEMİ SEZONLA BERABER KAPATTIK

Bir sezonu, izincilerin dönmesiyle beraber kapatmış olduk. İlk sayımız derken üçüncü sayımızı çıkartıp sezon öncesi okurlarımızla buluşturduk. Bizim için kısa süren bu sezonda, birçok tecrübe edindik ve bu tecrübeler ile yeni yayın dönemine temeli daha sağlam bir yapı ile girmeyi hedefliyoruz.

Bağımsız ve kaliteli yayınlarla yeni sezonda birçok faaliyeti de bünyemize alarak çalışmalarımızı arttıracağız. Çalışmalarımıza birçok insan katkı sağladı bu katkılardan dolayı herkese teşekkür ediyorum. Bu vesile ile de bizlere bu faaliyetlerimize söz verip, sonrasında bizlere yüz çevirip, yaptığımız işleri görmemez den gelerek kendi kalitelerini gösteren dostlarımıza, yoldaşlarımıza da teşekkür ediyorum.

 

Yeni yayın dönemine girmeden önce Aktif Namur Derneği olarak, 1. Genel İstişare toplantımızı yaparak, yeni dönem hakkında alınan kararları masaya yatıracağız. İnanıyorum ki, yeni dönemde daha güçlü ve daha kaliteli işler çıkartarak bugüne kadar sürdürdüğümüz yayınlarımız elbirliğiyle artacaktır.

Önemli olan yapılan işten lezzet almak ve bu lezzetin kıymetini bilmektir. Kurduğumuz bu ekibin bir parçası olarak, bugüne kadar elimden geldiğince, insanlara fayda sağlayacak yönleri tercih ettim. Çoğu zaman insanlar bu kadar iyi niyetli biri olamaz, bu kesin bir şeyler peşindedir diye düşündüklerini yüzlerinden okudum.

Burası Belçika tabi, insanlık, merhamet, dürüstlük, efendilik ne arar ?, İnsanlıktan yoksun Belçika’da güzel işler peşinde kimler bugüne kadar koştu ki?, bugüne kadar kimler çıktıysa piyasaya al takke ver külah hesabı yanına alabildiğini alıp uçup gitti. Bunları da biliyoruz. Dürüstlük insanın kanlarında dolaşır, ya doğuştan vardır ya da hiç olmamıştır YOKTUR.

*****************

Eylül’ün ilk haftası ile birlikte, bende anavatanımda olacağım. Ekim’de görüşmek üzere dostlarım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir